Ľudová mládež

DSC05981

Vo štvrtok 6. júla vystúpilo niekoľko našich členov z okresných klubov Ľudovej mládeže v Starej Ľubovni, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi na najvyšší vrch Ľubovnianskej vrchoviny, Eliášovku.

DSC05492

DSC05564

Eliášovka leží na hraniciach Slovenskej republiky s Poľskom a na jej vrchole stojí vysoká rozhľadňa, poskytujúca turistom úžasný výhľad na všetky okolité strany. Po výstupe nasledovala spoločná opekačka a príjemná debata, kedy sa všetci zhodli, že tráviť čas v prírode je nesmierne dôležité, a že alkohol a drogy nemajú v našich životoch žiadne miesto.

DSC05959

DSC05822

Pri všetkých príležitostiach ideme našim členom pozitívnym príkladom, aby si z akcií mohli odniesť nie len pekný zážitok a spomienky, ale aj hodnotné vedomosti a presvedčenie o správnosti životnej cesty, ktorú si zvolili.

DSC05502

???????????????????????????????

S každou ďalšou akciou sa vzťahy našich členov zlepšujú a vytvára sa súdržná skupina mladých ľudí, ktorí sa rozhodli kráčať životom inak než zbytok spoločnosti. Nehltať všetky dekadentné „populárne trendy“, ale držať sa tradícií a toho čo svet považoval za krásne a úctyhodné po tisícky rokov.

DSC05539

Vidieť ako sa rady Ľudovej mládeže rozrastajú každým dňom, a ako sa mladí ľudia dávajú na správnu cestu poteší srdce každého roduverného Slováka, ktorému v srdci horí oheň lásky k svojej vlasti, tradíciám a našej nádhernej kultúre. Ľudová mládež je tou správnou cestou pre všetkých mladých ľudí. Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Milan Mazurek

Predseda Ľudovej mládeže